2 Bedroom In The Heart Of Le Marais

  • 32 m²
  • 2 ložnice
  • 1 koupelna

Apartmán 2 Bedroom In The Heart Of Le Marais je vzdálen téměř 6 km od Vítězný oblouk.

Pokoje se pyšní výhledem na vnitřní dvorek.

Apartmán 2 Bedroom In The Heart Of Le Marais zahrnuje kompletní kuchyni.

Ubytování se nachází ve čtvrti Le Marais, 20 minut chůze od centra města Paříž. Louvre je přibližně 25 minut chůze od ubytování. Hosté si vychutnají středovýchodní kuchyni L'as du Fallafel, která je asi 600 metrů daleko. Stanice metra Sully - Morland je vzdálena asi 250 metrů a nabízí přístup do oblíbených oblastí města Paříž.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near 2 Bedroom In The Heart Of Le Marais Paříž
Loft Place Des Vosges
Cena pouze pro mobilní zařízení

Loft Place Des Vosges

139 m od ubytování
Appartement En Plein Coeur Du Marais
Cena pouze pro mobilní zařízení

Appartement En Plein Coeur Du Marais

9.5
Skvělý 42 recenzí
230 m od ubytování
Sereners - Place Des Vosges
Cena pouze pro mobilní zařízení

Sereners - Place Des Vosges

8.4
Velmi dobrý 52 recenzí
267 m od ubytování
USD 400 USD 360
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Letiště Paříž-Orly
    17 km

    Vlaková nádraží

    Jussieu
    1 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Pro děti

    • Dětské postýlky

    Rekreace

    • Zahrada

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 17:00 do 23:59
    Odhlášení: do 11:00
    Číslo licence7510407315854
    Často kladené otázky
    • Kde je apartmán 2 Bedroom In The Heart Of Le Marais umístěn?
      Apartmán 2 Bedroom In The Heart Of Le Marais se nachází v blízkosti Ile Saint-Louis.
    • Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán 2 Bedroom In The Heart Of Le Marais apartmán?
      Mezi oblíbené atrakce poblíž apartmán 2 Bedroom In The Heart Of Le Marais apartmán patří Louvre, což se nachází 25 minut chůze.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán 2 Bedroom In The Heart Of Le Marais?
      Noční pobyt v apartmán 2 Bedroom In The Heart Of Le Marais bude stát 460 €.
    • Jaké způsoby platby apartmán 2 Bedroom In The Heart Of Le Marais apartmán akceptuje?
      Apartmán 2 Bedroom In The Heart Of Le Marais apartmán akceptuje následující způsoby platby:
      • American Express
      • Visa
      • Diners Club
      • JCB
    • Jsou v blízkosti toto ubytování typu apartmán nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti toto ubytování typu apartmán patří restaurace Le Sully a Nos Ancêtres Les Gaulois, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • Jak velký je apartmán 2 Bedroom In The Heart Of Le Marais?
      Apartmán 2 Bedroom In The Heart Of Le Marais má 32 m².
    • Má apartmán 2 Bedroom In The Heart Of Le Marais apartmán pračku?
      Ano, pračka je v apartmán 2 Bedroom In The Heart Of Le Marais apartmán k dispozici.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Letiště Paříž-Orly
    17 km

    Vlaková nádraží

    Jussieu
    1 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    2 Bedroom In The Heart Of Le Marais Paříž

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít